שם משתמש וסיסמא

שם המשתמש הוא מספר תעודת הזהות (9 ספרות) והסיסמא היא הקוד הסודי של הטכניון* (8 ספרות).


* הקוד הסודי נשלח עם תחילת הלימודים ע"י בית הספר ללימודי הסמכה, ומשמש להזדהות בעת רישום לקורסים, בגישה לגליון הציונים, שכר לימוד ושירותים נוספים בטכניון

רישום לקורסים

רישום אוטומטי

כל הסטודנטים הרשומים באתר לימודי הסמכה יירשמו בצורה אוטומטית לקורס המתאים ביום הראשון של הסמסטר, ולאחר שבועיים מתחילתו (על מנת לאפשר רישום מאוחר). אם מאיזושהי סיבה הרישום שלכם לא בוצע, תוכלו להרשם בצורה ידנית (ראו למטה).

רישום ידני

התחברו אל המערכת בעזרת שם המשתמש והססימא שלכם (ראו למעלה). נסו למצוא את הקורס שאליו אתם רוצים להרשם ברשימת הקורסים. על מנת לראות את רשימת כל הקורסים הניתנים בסמסטר הנוכחי , יש ללחוץ על הכפתור "All courses" בפינה הימנית התחתונה של עמוד הפתיחה. אם הקורס מאפשר גישת אורחים, ליחצו על הקישור "Enroll me to this course" בפאנל בצד שמאל.

אם האתר חסום לאורחים, פשוט נסו להכנס אליו. בשני המקרים תקבלו את ההודאה הבאה

"You are about to enroll yourself as a member of this course. Are you sure you wish to do this?"

ענו "Yes" לשאלה זו.

סטודנטים שאינם רשומים לקורס בלימודי הסמכה לא יורשו לגשת לבחינה גם אם הם רשומים לאתר הקורס ב-phMoodle! קישור למערכת הרישום של לימודי הסמכה

ביטול רישום

כל סטודנט הרשום לקורס במודל של פיסיקה ימשיך לקבל את ההודעות הקשורות לקורס, גם אם ביטל או שינה את הרישום שלו באתר ללימודי הסמכה. אין אפשרות לבטל את הרישום באופן עצמאי, לכן אם ברצונכם לבטל את הרישום שלכם ולהפסיק לקבל את ההודעות, עליכם לפנות לתמיכה, ראו למטה.

שינוי פרטים אישיים

ניתן לעדכן את הפרטים שלכם בקישור הזה. כל שינוי נבחן ע"י מנהל המערכת. הבדיקה הזאת עלולה לקחת כמה ימים, לכן נא להתעזר בסבלנות!

טיפים ומדיניות בכל הקשור למטלות הקורס

לכל מטלה שתקבלו ייקבעו תאריך ושעת יעד. היעד נקבע עבור כל הסטודנטים הרשומים לקורס, לכן לא ניתן לדחות או לפתוח מטלות באופן פרטני לכל סטודנט. אם יש לכם בעיה לעמוד ביעד שנקע למטלה, עליכם לפנות למתרגל האחראי.

לא ניתן לצפות במטלות שלכם לאחר שעת היעד. לכן, אם ברצונכם לשמור את טופס המטלה הכולל את השאלות "שלכם", למשל על מנת להשתמש בהן מאוחר יותר להכנה למבחן, עליכם להדפיס או לשמור בדרך אחרת (כקובץ HTML, PDF , צילום מסך) את הדף של השאלות.

פנייה לקבלת תמיכה

בכל נושא הקשור לתוכן הקורס (תאריכי יעד של מטלות, שעות הרצאה ותרגול, מילואים וכו') יש לפנות למתרגל האחראי. אם יש לכם בעיה טכנית, כמו למשל בעיה להתחבר למערכת, ניתן לפנות למנהל המערכת. אל תשכחו לספק פרטים מזהים - שם מלא, מספר ת"ז והדוא"ל הטכניוני שלכם!

Last modified: Tuesday, 29 October 2013, 06:57 PM